English | Türkçe
Hakkımızda

ICAS Uygunluk Değerlendirme Çözümleri Ltd. Şti. uzun yıllar kalite ve belgelendirme sektöründe, uluslar arası çözüm ortakları ile neticelendirdiği projelerde elde ettiği deneyim, bilgi birikimi ve kalifikasyonu, müşterilerinin ürün ve proseslerini değerlendirme, doğrulama, belgelendirme ve rekabet kapasitesini arttırma yönünde kullanmak amacıyla, uzman mühendis ve denetçi kadrosuyla ve uluslar arası yetkinlikleriyle hizmetler sunmaktadır.

ICAS, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 ve ISO 22000:2005, ISO/IEC 27001:2005 sistem belgelendirme hizmetlerini gerçekleştirebilmek adına, Norveç Akreditasyon Kurumu NORSK’tan akredite belgelendirme firması ile çözüm üretmektedir.

İlaveten uluslararası çözüm ortakları ile Türkiye’den yapılan ihracatlar için üçüncü taraf gözetim ve sevkiyat öncesi gözetim ve doğrulama hizmetleri sunabilmektedir. Bu konuda Libya, Çin, Cezayir, Vietnam, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna, Makedonya, Kosova, Güney Afrika, Suudi Arabistan ve Brezilya ithalat ve ihracatları için çözüm üretebilecek donanımdadır. Detaylı bilgi 'Ülke Gözetimleri' linkinde mevcuttur.

Firmamız, CE Uygunluk Değerlendirme süreçlerinde de imalatçılarımıza profesyonel çözümler sunabilecek kapasiteye sahiptir. Bilindiği gibi, CE işaretini taşımayan bir ürünün AB pazarında ticarete sunulması mümkün olmadığı gibi, ülkemizde de bu işaret olmaksızın serbest dolaşımı ve piyasaya arzı yasaklanmıştır.

Bu itibarla, hem kanuni zorunluluğu yerine getirmenize, hem de ürününüzün güvenilirliğini Türkiye’de ve dünyada ispatlamanıza ve pazarda ciddi yer edinmenize büyük katkı sağlayacak olan CE işaretini ürünlerinize vurabilmeniz için, deneyimli, ürünleri tanıyan, yönetmeliklere ve ilgili standartlara vakıf uzman mühendislerimizle, size hizmet etmek arzusundayız.

Kaliteli imalat, hizmet ve ürünlerin, bir organizasyona müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını karşılama, maliyetleri düşürme ve karlılığı artırma, iş hacmini yükseltme ve zamanında teslimat avantajları itibariyle sağlayacağı artılar meydandadır. Bu noktada, sanayici, ihracatçı ve ithalatçıları, hizmet sektöründe faaliyet gösteren organizasyonları ulaşmak istedikleri farklılığa, profesyonelliğe, rekabet kapasitesine taşımada tüm birikim ve kalifikasyonumuzla ve tarafsızlığımızla hizmet etmek, bu vesile ile gelişimlerine katkıda bulunabilmek mutluluk kaynağımızdır.

Misyonumuzun en önemli parçası; ‘Duvarınıza asılacak kağıt değil, firmanıza prestij üreten kalite çözümleri sunmak’ tır.  


MİSYONUMUZ

Bütün dünyadaki müşterilerimize veya herhangi bir hizmetimizden doğrudan veya dolaylı olarak yararlanmak isteyen organizasyonlara faaliyet ve yetkilerimiz kapsamında en profesyonel, verimli ve prestijli çözümleri üretmektir.


VİZYONUMUZ

Uygunluk değerlendirme çözümlerimizi sunarken, tarafsızlığı, müşteri memnuniyetini ve tatminini, verimlilik yaklaşımını en ön planda tutarak, uluslar arası normlar uyarınca hizmet vermektir.

 

 


Alt Başlıklar
Haberler
Yeni Makine Emniyeti Yönetmeliği 2006_42_EC
Yeni Makine Emniyeti Yönetmeliği 2006_42_EC.

95_16_EC Asansör Yönetmeliği'ndeki Değişiklikler
95_16_EC Asansör Yönetmeliği'ndeki Değişiklikler.

Paslanmaz Çelik Metal Bacalarda CE Markalama
Tek Ve Çift Cidarlı Metal Bacalarda EN Standartları Uyarınca CE Markalama Hizmeti.

Endüstriyel Mutfak Cihazlarında Tasarım & Ar-Ge
Ar-Ge & Test – Belgelendirme Tecrübeli Mühendislerin Rehberliğinde; Tasarım & Ar-ge Danışmanlığı ve Mühendislik Desteği.

Brezilya İthalat Ve İhracatlarında Gözetim Hizmeti
Brezilya İthalat Ve İhracatlarında Gözetim Hizmeti.

KAYGILANACAK KADAR VAKİT YOK!
Genç Makine Mühendislerine Ve Adaylarına Güncel Tavsiyeler....

Libya İhracatları Öncesi Gözetim Faaliyetleri
Libya İhracatları Öncesi Gözetim Faaliyetleri.

Çin İthalat Ve İhracatları İçin Gözetim'e Başladık
Çin İthalat Ve İhracatları İçin Gözetim'e Başladık.

Makine Yönetmeliği Harmonize Standartlar Revizyonu
Makine Yönetmeliği Harmonize Standartlar Revizyonu.

Mail List
Maillistemize üye olarak firmamız hakkında son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.